1 2 3

KONTAKT

Dział handlowy i produkcja
ul. Moniuszki 2
05-270 Marki k/Warszawy

tel. +48 602 445 730 - Michał

biuro@discexpert.pl

Odwiedź nasz profil na Facebooku

TŁOCZENIE CZY KOPIOWANIE

Tłoczenie płyt CD i DVD to proces, dzięki któremu można wyprodukować płyty masowo, z minimalną ilością od 500 sztuk W Disc Expert zamówienie rozpoczyna się wraz z dostarczeniem przez klienta podpisanego formularza zamówienia i  mastera, płyty wzorcowej – na jej przykładzie tworzona jest matryca. Odciska się ją na bezbarwnej wytłoczce zrobionej z poliwęglanu i dopiero na tej podstawie tworzy się wysokiej jakości płyty, cechujące się odpornością na zarysowania.

Oferujemy tłoczenie płyt DVD 9, CD (CD-ROM, AUDIO), miniCD oraz DVD-5.
Kiedy tłoczenie jest już skończone, na powierzchni płyt powstaje nadruk metodą OFFSET bądź SITO. Na wykonanie całości zlecenia firma przewiduje około 7 dni roboczych, przy czym czas ten liczony jest od chwili, w której klient dostarczy wszystkie potrzebne materiały.

Tłoczenie płyt dvd

Tłoczenie czy duplikacja?

Wiele osób może się zastanawiać, co w takim przypadku bardziej się opłaca – omówione wyżej tłoczenie czy też duplikacja płyt (kopiowanie). W przypadku, w którym planowany nakład nie jest duży (10-400 szt), wówczas warto jednak spróbować duplikacji, która jest bardzo dobrą metodą zapisywania danych na czystych płytach nagrywalnych. W DiscExpert wykorzystuje się w tym celu profesjonalne duplikatory, które znacznie skracają czas wykonania usługi. Zapewniają one także jakość tak samo wysoką jak w przypadku tłoczenia.

Tłoczenie płyt DVD

Płyty po kopiowaniu  także mogą być zadrukowane metodami OFFSET lub SITO, a czas wykonania zlecenia waha się od 1 dnia do 5 dni, co zależy bezpośrednio od ilości żądanego produktu, rodzaju wybranego nośnika oraz wielkości danych.

Realizujemy zlecenia ekspresowe, nawet w ciągu 24H.Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player